Přemyslovo náměstí

Kdy

Každé úterý od 13:00 do 13:55.

Organizace kroužku

První hodina je 19.2.2019, poslední hodina je 28.5.2019. První 2 lekce si Vaše dítě může bezplatně vyzkoušet. Kroužek probíhá přímo na Vaší škole. Děti budou vyzvednuty v družině. Děti docházející na kroužek z družiny by měly mít lísteček od rodičů s informací pro paní vychovatelky, že si dítě může jít vyzkoušet úvodní hodinu šachového kroužku. Po skončení šachového kroužku budou děti odvedeny zpět do družiny. Na šachový kroužek bude chodit 10 až 16 dětí.

Pro koho

Kroužek je určen dětem z 2. třídy, 3. třídy, 4. třídy a 5. třídy. Cílem je, aby si děti osvojily základní pravidla a strategie šachu a současně, aby k této hře získaly kladný vztah a dobře se u ní pobavily. Část kroužku je věnována výuce a opakování základů a další pak samotnému hraní, kde si děti mohou všechno naučené ihned vyzkoušet.

Lektor

Mezinárodní šachový mistr IM Jaroslav Bureš, devítinásobný mistr České republiky v šachu.

Více informací o lektorovi se dozvíte na stránkách www.bures1993.cz

Pomůcky

Nejsou potřeba, veškerý materiál zajistí lektor šachu

Cena

Číslo účtu pro platbu šachového kroužku je 2001506520/2010, cena je 800 Kč, do textové zprávy pro příjemce uveďte ,,příjmení dítěte - název školy".

Zajímavosti

Dítě, které se šachy nejlépe naučí, tak dostane v květnu pohár a medaili.

Jak se přihlásit

Nezávaznou přihlášku (uveďte jméno dítěte, třídu a školu) pošlete nejpozději 7 dní před zahájením šachového kroužku na níže uvedený mail. Závaznou přihlášku dostanou děti na šachovém kroužku, případně si ji můžete stáhnout z našich stránek www.bures1993.cz

Kontakt

Můžete mně napsat na e-mail: JARDA.BURES@EMAIL.CZ nebo mně volejte na

tel. +420 702 875 616