Zpráva o táboře - středa

14.07.2022

Ve středu byl budíček v 7:00. Poté rozcvička. Poté v 8:00 snídaně. Na snídani opět švédské stoly. Každý si mohl vybrat a sníst cokoliv z nabídky. Například Ondra začal snídani - voz foto.

Po snídani jsme hráli zase šachy.

Poté jsme zkusili Burešovu specialitu. Šachy s kostkou. Figurky tahají pořád stejně, ale musíš táhnout tou figurkou podle čísla na kostce.

Poté jsme si zahráli šachové holanďany - dvojice proti dvojici. Pokud vyhodíš soupeři figurku, tak ji dáš svému kamarádovi. Tvůj kamarád si může tu figurku nasadit na svoji šachovnici. Jelikož Kája vyhodil soupeři hodně figur, tak Eda místo klasických 16 figurek na šachovnici měl díky Kájovi dokonce 23 figurek. Viz foto.

Poté jsme šli ve 12h na oběd. Po obědě se naše cesty rozdělily. Jarda Bureš, autor tohoto článku vzal Olivera a Radka autem do nemocnice v Novém městě na Moravě na preventivní prohlídku na ortopedii. Uskutečnila se prohlídka na ortopedii. Poté rentgen. Poté závěr doktorky.

Závěr doktorky. Radek je úplně v pořádku. Jenom by měl méně hrát stolní fotbal. Bohužel Oliver, tam je to horší. Oliver by měl zahájit úplný klidový režim. Oliver by se měl objednat na ortopedii. Návštěvu uskutečnit za měsíc. Oliver by měl jen ležet a odpočívat. 

Z nemocnice jsem vezl Olivera a Radka rovnou lázní v Novém městě na Moravě. Tady se naše cesty se skupinou ostatních dětí zase potkaly.

Zatímco já jsem vezl autem Radka a Oliver do nemocnice, tak ostatní děti šli pěšky z Jasenky.do lázní v Novém městě na Moravě. 

Kryté bazény si všichni užívali.

Dokonce i autor tohoto článku vlezl do vířivky.

Cesta z lázní do tábora proběhla jinak. Jarda Bureš vzal autem opět Olivera, ale jako noví spolujezdci byli nejmladší děti - Hugo, Alex a Eda.

Ostatní děti museli jít pěšky.

Večeře tentokrát proběhla až v 19h.

Po večeři se uskutečnilo promítání filmu. - Tajný život mazlíčků 2. Film z roku 2019. Promítalo se v klubovně přes dataprojektor.

V článku opět jsou popsány jenom některé aktivity, které Jarda Bureš, hlavní vedoucí tohoto tábora viděl.