Jaroslav Bureš - Recenze:

Jarda je výborný človek, vždy milý, usmiaty a spoľahlivý, s neuveriteľnou dávkou trpezlivosti. Veci robí poctivo a najlepšie ako vie. Som presvedčená, že vďaka týmto vlastnostiam bude skvelým trénerom.

Katka Škrabáková


Jarda Bureš výborný šachista, dobrý člověk a vždy s dobrou náladou.

Petr Skácelík

Jarda Bures to je hráč!: Vzdy stopercentne pripravený, spoľahlivý, zodpovedný v každej chvíli a bojovník na pohľadanie ! 
Mgr.Dusan Cuker, predseda Sk Sabinov


S Jardou jsem se poznal v průběhu studii na Fakultě stavební VUT. Vždy má velice pozitivní náladu s ochotou pomoci každému kolem sebe. Je to dobrý člověk se srdcem na správném místě. Je férový a nikdy se k nikomu neotočil zády.

Daniel Skřek


Jardu jsem mel moznost poznat v prubehu dvou sezon. Mohu rici, ze jeho pristup k sachu je peclivy a systematicky. Kralovskou hru ma opravdu rad. Kombinace techto rysu a dostatecna erudice dava predpoklad, ze sverit mu sve dite k treninku by melo byt spravne rozhodnuti.

Michal S.


Za seba môžem skonštatovať, že Jarda sa vždy snaží robiť veci poctivo a najlepšie ako vie. Je to spoločník, ktorý dodrží slovo a dá sa neho spoľahnúť. Poznám ho ako zapáleného šachového hráča a celkovo pohodového člověka.

Martina K.


Z vlastní zkušenosti mohu říci, že Jarda je velmi inteligentní, ochotný a trpělivý člověk, který Vám dokáže vše podat snadnou a pochopitelnou formou. Velkým kladem je také jeho přátelský přístup, klidná a veselá povaha. 

Romana S.


Jarda je mým spolužákem ze střední školy a můžu říct, že za tu dobu se příliš nezměnil. Je stále zodpovědný, přátelský a má analytické myšlení. Čeho si na něm především cením je jeho trpělivost, s jakou se věnuje člověku, kterému se snaží přiblížit problematiku šachů. Proto si myslím, že Jarda je ten nejvhodnější lektor pro lidi, kteří se chtějí šachům vážně věnovat.

Kateřina O.


Jardu jsem dobře poznal při společné práci v Rakousku. Velmi spolehlivý a ochotný kamarád, který pracoval minimálně na 120%. Práci dělá poctivě a pilně. Jarda je pohodový a přátelský kamarád se kterým se domluvíme na všem a víte, že dodrží své slovo a svůj úkol splní. 

Luděk M. 


Při konzultaci s Jardou jsem se dozvěděl spoustu detailů, které mi pomohli pospojovat si vědomosti . Získal jsem komplexnější náhled na věc.

Jakub N.