Čejkovická

Upozornění!!! Moc mě to mrzí, ale 6. března se šachový kroužek konat nebude. 

Kdy

Každou středu od 16:00 do 17:00.

Organizace kroužku

První hodina je 20.2.2019, poslední hodina je 5.6.2019. První 2 lekce si Vaše dítě může bezplatně vyzkoušet. Kroužek probíhá přímo na Vaší škole. Děti budou vyzvednuty v družině. Děti docházející na kroužek z družiny by měly mít lísteček od rodičů s informací pro paní vychovatelky, že si dítě může jít vyzkoušet úvodní hodinu šachového kroužku. Na šachový kroužek bude chodit 8 až 14 dětí.

Pro koho

Kroužek je určen dětem z 1. třídy 2. třídy, 3. třídy, 4. třídy a 5. třídy. Cílem je, aby si děti osvojily základní pravidla a strategie šachu a současně, aby k této hře získaly kladný vztah a dobře se u ní pobavily. Část kroužku je věnována výuce a opakování základů a další pak samotnému hraní, kde si děti mohou všechno naučené ihned vyzkoušet.

Lektor

Mezinárodní šachový mistr IM Jaroslav Bureš, devítinásobný mistr České republiky v šachu.

Více informací o lektorovi se dozvíte na stránkách www.bures1993.cz

Pomůcky

Nejsou potřeba, veškerý materiál zajistí lektor šachu

Cena

Číslo účtu pro platbu šachového kroužku je 2001506520/2010, cena je 700 Kč, do textové zprávy pro příjemce uveďte ,,příjmení dítěte - název školy".

Zajímavosti

Dítě, které se šachy nejlépe naučí, tak dostane v květnu pohár a medaili.

Jak se přihlásit

Nezávaznou přihlášku (uveďte jméno dítěte, třídu a školu) pošlete nejpozději 7 dní před zahájením šachového kroužku na níže uvedený mail. Závaznou přihlášku dostanou děti na šachovém kroužku, případně si ji můžete stáhnout z našich stránek www.bures1993.cz

Kontakt

Můžete mně napsat na e-mail: JARDA.BURES@EMAIL.CZ nebo mně volejte na

tel. +420 702 875 616